Расписание занятий

Расписание работы кружков Вилейского районного центра дополнительного образования детей и молодежи

14.09.2020

Расписание работы кружков

Вилейского районного центра дополнительного образования детей и молодежи

(І полугодие 2020/2021 учебного года)

Название кружка

Ф.И.О. педагога дополнительного образования

День проведения занятий

Время работы педагога

Время проведения занятий

Номер кабинета

«Подготовка к олимпиаде по русскому языку»

Шачикова Елена Вячеславовна

суббота

8.45-10.45

9.00-9.45

9.55-10.40

315

«Зелёные школы»

Демидкевич Анастасия Степановна

Вторник

16.00- 17.00

16.05- 16.55

302

Среда

16.00 -17.00

16.05 -16.55

302

«Подготовка к олимпиаде по математике»

Михалёнок Пётр Владимирович

суббота

8.40-10.40

9.00-9.45

9.55-10.40

205

«Подготовка к олимпиаде по физике»

Михалёнок Пётр Владимирович

суббота

10.40-12.40

10.50-11.35

11.45-12.30

205

«Волейбол»

(девочки)

Дурович Татьяна Петровна

суббота

13.15-15.15

13.40 – 15.10

спортзал, стадион

«Волейбол»

(юноши)

Дурович Татьяна Петровна

суббота

15.15-17.15

15.20-  16.50

спортзал, стадион

«Основы исследовательской деятельности по химии»

Кипель Зоя Анатольевна

четверг

 

16.05-18.05

16.10-16.55

17.05-17.50

305

«Подготовка к олимпиаде по химии»

Кипель Зоя Анатольевна

суббота

10.40-12.40

10.50-11.35

11.45-12.30

305

«Основы   исследовательской деятельности по белорусскому языку и литературе»

Шушкевич Оксана Алексеевна

суббота

9.45 – 11.45

9.55-10.40

10.50- 11.35

206

«Пешеходный туризм»

Михалькевич Иван Иванович

суббота

 

10.40-12.40

10.50-11.35

11.45-12.30

314

                                    

свернуть

Расклад званкоў. Чвэрці і канікулы

РАСКЛАД     ЗВАНКОЎ

на 2020/2021 навучальны год

Папярэдні званок за 2 хвіліны да пачатку ўрока

1 урок  - 9-00 – 9-45

2 урок – 10-00 – 10-45

3 урок – 10-55 – 11-40

4 урок – 11-55 – 12-40

5 урок - 12-55 – 13-40

6 урок – 14-00 – 14-45

7 урок – 15-05 – 15-50

8 урок – 16-10 –16-55

9 урок – 17-05 – 17-50

ЧВЭРЦІ    І   КАНІКУЛЫ

         Працягласць 2020/2021 навучальнага года ўстанаўліваецца з 1 верасня 2020 года па 31 мая 2021 года.

  Вучэбныя заняткі ў 2020/2021 навучальным годзе для вучняў  І – XI класаў праводзяцца з 1 верасня 2020 па  31 мая 2021 года.

         Арганізацыя адукацыйнага працэсу ажыццяўляецца па чвэрцях у наступныя тэрміны:

першая чвэрць – з 1 верасня 2020 г.  па 31  кастрычніка 20120 г.;

другая – з  9 лістапада  2020 г.  па 24 снежня 2020 г.;

трэцяя – з 11 студзеня 2021 г.  па 27 сакавіка 2021 г.;

чацвёртая – з 5 красавіка 2021 г.  па 31 мая 2021 г.

         На працягу навучальнага года  ўстанаўліваюцца канікулы:

асеннія – 8 дзён з 1лістапада 2020 г.  па 8 лістапада 2020 г. уключна;

зімнія – 17 дзён з 25 снежня 2020 г.  па 10 студзеня 2021 г. уключна;

веснавыя – 8 дзён з 28 сакавіка 2021 г.  па 4 красавіка 2021 г. уключна;

летнія – 92 дні з 1 чэрвеня 2021 г.  па 31 жніўня 2021 г. ( 82 дні для вучняў, якія завяршылі навучанне на II ступені адукацыі, з 11 чэрвеня 2021 г.  па 31 жніўня 2021 г.).

         Для вучняў I – II класаў (ІІІ класаў – для  вучняў з АПФР з пяцігадовым тэрмінам навучання на I ступені агульнай сярэдняй адукацыі) у ІІІ чвэрці праводзяцца дадатковыя зімнія канікулы з 15 лютага 2021 г. па 21 лютага 2021 г. працягласцю 7 дзён.

свернуть

Расклад вучэбных заняткаў

01.09.2020
 

РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ

ДЛЯ ВУЧНЯЎ 1-2 КЛАСАЎ НА І ПАЎГОДДЗЕ  2020/2021 Н.Г.

Дні

Урокі

1 клас

інтэграванага  навучання і выхавання

2 клас

інтэграванага  навучання і выхавання

Панядзелак

1

2

3

4

Літаратурнае чытанне

Матэматыка

Выяўленчае мастацтва

 

Музыка

Руск. мов./Эл.грам. і раз. маўл.

Фізічная культура і здароўе

Літ. чыт. (руск.)/Прад.-практ.дз.

Аўторак

1

2

3

4

5

Працоўнае навучанне

Матэматыка/ Матэматыка

Руская мова/ Беларуская мова

Гадзіна здароўя і спорту

                     / Сац.-быт. арыенціроўка

Выяўленчае мастацтва

Матэматыка

Беларуская мова

Літ.чыт. (бел.)/. Сан.-гіг.умен.

 

Серaда

1

2

3

4

Беларуская мова

Фізічная культура і здароўе

Матэматыка

Літаратурнае чытанне / Беларуская мова

Чалавек і свет

Матэматыка/ Матэматыка

Руск. Мов./ Эл.грам. і раз. маўл.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Чацвер

1

2

3

4

 

Літаратурнае чытанне/ Чалавек і свет

Беларуская мова

Матэматыка/ Матэматыка

Выяўленчае мастацтва

 

Літаратурнае чытанне (руск.)

Матэматыка/ Эл.грам. і раз. маўл.

Гадзіна здароўя і спорту

Бел. мов.

Працоўнае навучанне

Пятніца

1

2

3

4

Чалавек і свет

Фізічная культура і здароўе

Беларуская мова/ Сац.-быт. арыенціроўка

Музыка

Фізічная культура і здароўе

Матэматыка/Матэматыка

Беларуская мова

Літаратурнае чытанне (бел.)

 

    

РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ

ДЛЯ ВУЧНЯЎ 3-4 КЛАСАЎ НА І ПАЎГОДДЗЕ  2020/2021 Н.Г.

Дні

 

3 клас інтэграванага   навучання і выхавання

4 клас

    Панядзелак

1

2

3

4

5

Выяўленчае мастацтва

Замежная мова

Руская мова

Літаратурнае чытанне (руск.)

Музыка

Гадзіна здароўя і спорту

Замежная мова

Руская мова

Літаратурнае чытанне (руск.)

Аўторак

1

2

3

4

5

 

Літарат. чытанне (бел.)

Беларуская мова

Матэматыка

Чалавек і свет

Фізічная культура і здароўе

 

Працоўнае навучанне

Матэматыка

Фізічная культура і здароўе

Замежная мова

Беларуская мова

 

Серада

1

2

3

4

5

6

Музыка

Замежная мова

Матэматыка

Руская мова

Літаратурнае чытанне (руск.)

                                  /Чалавек і свет

Літарат. чытанне (бел.)

Беларуская мова

Выяўленчае мастацтва

Матэматыка

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

Чацвер

1

2

3

4

5

 

Літаратурнае чытанне (бел.)

Беларуская мова/Беларуская мова

Гадзіна здароўя і спорту

Матэматыка

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

Замежная мова

Фізічная культура і здароўе

Матэматыка

Руская мова

Літаратурнае чытанне (руск.)

Пятніца

1

2

3

4

5

Беларуская мова

Матэматыка/Матэматыка

Фізічная культура і здароўе

Замежная мова

Працоўнае навучанне

Літаратурнае чытанне (бел.)

Беларуская мова

Матэматыка

Чалавек і свет

 

 

                                                   

 РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ

ДЛЯ ВУЧНЯЎ 5-8 КЛАСАЎ НА І ПАЎГОДДЗЕ  2020/2021 Н.Г.

Дні

Урок

5  клас

6 клас

7 клас

8 клас

інтэграванага навучання і выхавання

Панядзелак

1

2

3

4

5

6

Фізічн культ. і зд

Матэматыка

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Сусветная гісторыя

 

Прац.навучанне

Прац.навучанне

Матэматыка

Беларуская мова

Біялогія

Замежная мова

 Сусв. гісторыя

Матэматыка

Фізічн. культ. і зд.

Фізіка

Замежная мова

Мастацтва

Бел.літаратура

Бел. мова

Матэматыка

Гадз. здар. і спорту

Хімія/ Сац.-быт.ар.

Геаграфія

Аўторак

1

2

3

4

5

6

7

Прац.навучанне

Матэматыка

Замежная мова

Руская літаратура

Руская мова

Асн. бясп.жыццядз.

Руская мова

Сусв. гісторыя

Матэматыка

Беларуская мова

Гадз. здар. і спорту

Беларуская літаратура

Інфарматыка

Матэматыка

Руская мова

Біялогія

Беларуская мова

Беларуская літаратура

Інфарматыка

Гісторыя Беларусі

Замежная мова

Матэматыка

Маст./Прац.нав.

Фізіка/Бел.мова

Біялогія

Прац.навучанне

Серада

1

2

3

4

5

6

Беларуская мова

Гадз. здар. і спорту

Матэматыка

Замежная мова

Чалавек і свет

Беларуская літаратура

Інфарматыка

Матэматыка

Руская літаратура

Руская мова

Фізічн. культ. і зд.

Інфарматыка

Замежная мова

Матэматыка

Гадз. здар. і спорту

Хімія

Руская мова

Руская літаратура

Руская літаратура

Руская мова

Матэм. /Прац.нав.

Фіз. к. і зд./Бел.літ.

Зам. м./Сац.-быт.ар. Біялогія

Чацвер

1

2

3

4

5

6

Сусветная гісторыя

Руская мова

Матэматыка

Беларуская мова

Мастацтва

 

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Гісторыя Беларусі

Замежная мова

Матэматыка

Мастацтва

Фізіка

Прац.навучанне

Геаграфія

Матэматыка

Гісторыя Беларусі

Прац.навучанне

Інфарматыка

Хімія/Прац.нав.

Бел.літ.

Бел. мова

Матэматыка

Інфар./ Прац.нав.

Пятніца

1

2

3

4

5

6

7

Руская  мова

Фізічн культ. і зд

Замежная мова

Матэматыка

Руская літаратура

 

Руская літаратура

Руская мова

Матэматыка

Геаграфія

Замежная мова

Фізічн культ. і зд.

Фіз. культ.і зд.

Замежная мова

Матэматыка

Беларуская мова

Біялогія

Руская літаратура

Фізіка/Бел.мова

Геаграф.

Руская мова

Матэматыка

Сусв. гісторыя

Замежная мова

Фіз. к. і зд./Пр.нав.

                                                                                                             

 РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ

ДЛЯ ВУЧНЯЎ 9-11 КЛАСАЎ НА І ПАЎГОДДЗЕ  2020/2021 Н.Г.

Дні

Урок

9 клас

10 клас

11 клас

Панядзелак

1

2

3

4

5

6

7

Хімія

Фіз.к. і здар.

Фізіка

Зам. мов.

Мастацтва

Інфарматыка

 

Фізіка

Дапр.і мед. падр.

Біялогія

Матэматыка

Фізічн.культ. і здароўе

Гісторыя Беларусі

 

Сусветная гісторыя

Фізіка

Прац.нав(Ільянскі дзярж.агр. каледж.)

Матэматыка

Астраномія

Фізічн.культ. і здароўе

Інфарматыка

Аўторак

1

2

3

4

5

6

7

Геаграфія

Руск.мов.

Руск. літ.

Матэматыка

Зам. мов.

Грамадазн.

Гадз. зд. і сп.

Гадз. здар. і спорту

Беларуская мова

Беларуская літаратура

Матэматыка

Геаграфія

Замежная мова

 

Замежная мова

Гадз. здар. і спорту

Біялогія

Хімія

Матэматыка

Руская літаратура

Серада

1

2

3

4

5

6

7

Бел. літ.

Бел. мов.

Прац. нав.

Матэматыка

Хімія

Гісторыя Беларусі

Руская літаратура

Руская мова

Біялогія

Матэматыка

Чарчэнне

Хімія

Гісторыя Беларусі

Хімія

Беларуская мова

Прац.нав(Ільянскі дзярж.агр. каледж)

Матэматыка

Замежная мова

Беларуская літаратура

Чацвер

1

2

3

4

5

6

7

Бел.мов.

Матэматыка

Фізіка

Біялогія

Зам.мов.

Геаграфія

Інфарматыка

Прац.нав(Ільянскі дзярж.агр. каледж)

Прац.нав (Ільянскі дзярж. агр. каледж)

Прац.нав( Ільянскі дзярж. агр. каледж)

Хімія

Замежная мова

Грамадазнаўства

Беларуская літаратура

Біялогія

Замежная мова

Інфарматыка

Прац.нав (Ільянскі дзярж. агр. каледж)

Фізіка

Дапр.і мед. падрыхтоўка

Грамадазнаўства

Пятніца

1

2

3

4

5

6

Матэматыка

Фізіка

Фіз.к. і зд.

Сусв. гісторыя

Руск. мов.

Руск. літ.

Сусветная гісторыя

Матэматыка

Замежная мова

Фізіка

Фізічн.культ. і зд.

Інфарматыка

Прац.нав (Ільянскі дзярж. агр. каледж)

Руская літаратура

Руская мова

Фізічн.культ. і зд.

Матэматыка

 Геаграфія

Субота

1

2

3

4

5

 

 

 

Прац.нав(Ільянскі дзярж.агр. каледж.)

Прац.нав (Ільянскі дзярж. агр. каледж.)

Прац.нав( Ільянскі дзярж. агр. каледж.)

Прац.нав(Ільянскі дзярж.агр. каледж.)

Прац.нав(Ільянскі дзярж.агр. каледж.)

 

свернуть

Графік работы заняткаў па інтарэсах

01.09.2019

ГРАФІК

работы заняткаў па інтарэсах дзяржаўнай установы адукацыі

«Ільянская сярэдняя школа імя А.А.Грымаця» на 2020/2021 навучальны год

 

Дні тыдня

Час работы

Назва гуртка

Профіль

Кіраўнік гуртка

Панядзелак

12.55 -13.40

14.00- 14.45

Музычныя і тэатральныя гульні

Сацыяльна-педагагічны

Маскаленка Т.Р.

16.10-16.55

17.05-17.50

Роўны павучае роўнага

Сацыяльна-педагагічны

Кіпель З.А.

Аўторак

15.05 –15.50

16.10-16.55

Пейзажны свет беларускай паэзіі

Гуманітарны

Владыка Т.Ю.

16.10-16.55

Юныя інспектары дарожнага руху

Сацыяльна-педагагічны

Акуліч А.Р.

16.10-16.55

17.05-17.50

Назіранні за рэкамі

Сацыяльна-культурны

Кіпель З.А.

Серада

16.10-16.55

Юныя інспектары дарожнага руху

Сацыяльна-педагагічны

Акуліч А.Р.

Пятніца

14.00-14.45

15.05-15.50

У свеце колеру

Мастацкі

Максімовіч Т.П.

Субота

9.00-9.45

9.55-10.40

 

Асновы праваслаўнай культуры

Сацыяльна-педагагічны

Кіпель З.А.

9.00-9.45

9.55-10.40

 

Шахматы

Сацыяльна-педагагічны

Міхалькевіч І.І.

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                    Т.Ю.Владыка      

свернуть

Расклад заняткаў СМГ

01.09.2020

Р А С К Л А Д

вучэбных заняткаў з вучнямі  спецыяльнай медыцынскай групы

на   І паўгоддзе 2020/2021  навучальнага года

 

Серада  -      8.00 – 8.45

Пятніца -      8.00 – 8.45

 

Настаўнік -  Дуровіч Т.П.

свернуть

Расклад карэкцыйных заняткаў у класах інтэграванага навучання і выхавання

01.09.2020

Расклад

карэкцыйных заняткаў у класах

інтэграванага навучання і выхавання на І паўгоддзе  2020/2021 н.г.

 

Дні

1 клас

інтэграванага

навучання і выхавання 

2 клас

інтэграванага

навучання і выхавання 

3 клас

інтэграванага

навучання і выхавання 

8 клас

інтэграванага

навучання і выхавання 

Серада

12.55 - 13.40

Акуліч А.Р.

 Развіццё пазнавальнай дзейнасці

Развіццё эмацыянальна-валявой сферы

 

 

 

 

 Чацвер

 

11.55-12.40

Акуліч А.Р.

Фарміраванне гульнёвай дзейнасці

 

Развіццё  пазнавальнай дзейнасці

 

Развіццё эмоцый

 

15.05-15.50

Шабуня Н.І.

Развіццё пазнавальнай дзейнасці

 

Сацыяльна-бытавая арыенціроўка

16.10-16.55

 Шабуня Н.І.

Развіццё пазнавальнай дзейнасці

Развіццё эмацыянальна-валявой сферы

свернуть

Графік правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў

01.09.2020

 

ГРАФІК  правядзення  стымулюючых  і падтрымліваючых заняткаў

у 1-4 класах   на Ι паўгоддзе  2020/2021 навучальнага года

 

Настаўнік

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

 Максімовіч Т.П.

6 урок

 

 

 

 

 

 Філістовіч С.Р.

 

6 урок

 

 

 

 

 Маскаленка Т.Р.

 

 

 

 

7 урок

 

 Гаўрылік А.С.

 

 

7 урок

 

 

 

 

 

 

ГРАФІК  правядзення  стымулюючых  і падтрымліваючых заняткаў

у 5-11 класах   на Ι паўгоддзе  2020/2021 навучальнага года

Настаўнік/клас

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Владыка Т.Ю.

08.09   17.11

06.10  15.12

 (0 урок)

 

 

 

 

10.09     10.12

08.10     (0 урок)

03.09          12.11

01.10          03.12

         (0  урок)

Шушкевіч А.А.

 

 

15.09        17.11

20.10       22.12

      (1 урок)                 

 

 

 

 

Шачыкава А.В.

11.09      20.11

02.10      18.12

        (8 урок)

 

01.09       01.12

06.10      (1 урок)

 

 

04.09         11.12

03.11    (8 урок)  

 

Ерашонак М.М.

 

02.09        11.11

07.10       02.12

     (6 урок)

 

03.09        12.11

24.09         19.11

22.10         03.12

         (6 урок)

03.09          12.11

24.09         19.11

22.10          03.12

       (7 урок)

 

 

Сэсарава А.Ι.

 16 .10       20 .11

(7 урок)

 16 .09           18 .11

(8 урок)

 16 .12

(8 урок)

23  .10

(8 урок)

 

 

 28 .10       02 .12

 25  .11    (8 урок)

Міхалькевіч Ι.Ι.

 

02.09    02.12

11.11   (6 урок)

16.11 (7 урок)

08.10  (7 урок)

 

17.10     21.11

(1 урок)

 

Акуліч А.Р.

 

 

 

 

 

19.09       14.11

17.10      (2 урок)

09.09   11.11

07.10   02.12 (0 урок)

Дземідкевіч А.С

05.09  12.12

03.10  (2 урок)

05.09  12.12

03.10 (3 урок)

 

05.09   21.11

(4 урок)

05.09       21.11

(5 урок)  (3 урок)

21.11         

( 2 урок)

 

Юшко С.М.

 05.09  05.12

 14.11 (1 урок)

 

03 .10    14.11

 03.10    05.12

(1,2 у.)  (2 урок)

 

 

05.09 (2у.) 05.12(3у.)

03.10 (3у.) 05.12 (4 у.)

14 .11  (3  урок)

 

05.09 (3 урок)12.12 (1урок)

 03 .10  (4  урок.)

 

Міхалёнак А.М.

 

 

22.09   17.11

20.10   (7 урок)

 

04.09     20.11

16.10     18.12

(8 урок)

 

08.09     17.11

(8 урок)

Кіпель З.А.

 

 

08.09    10.11

13.10   01.12

       (1 урок)

03.09        13.11

01.10    

(7 урок)

 

05.09       05.12

10.10      12.12

(2 урок)

 

 

 

 

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                                                                                                                                                                    М.М.Ерашонак

свернуть

Расписание факультативных занятий