Расписание занятий

Расписание работы кружков Вилейского районного центра дополнительного образования детей и молодежи (1 полугодие 2022/ 2023 учебного года)

06.09.2022

Название кружка

Ф.И.О. педагога дополнительного образования

День проведения занятий

Время работы педагога

Время проведения занятий

Номер кабинета

«Подготовка к олимпиаде по русскому языку»

Шачикова Елена Вячеславовна

суббота

9.45 – 11.45

9.55-10.40

10.50- 11.35

315

«Синтаксис и пунктуация русского языка»

Шачикова Елена Вячеславовна

суббота

11.45 - 13.45

11.50 – 12.35

12.45 – 13.30

315

«Волейбол»

(младшая группа)

Буславский Андрей Валерьевич

суббота

10.00- 12.00

10.05 – 11.40

спортзал, стадион

«Волейбол»

(старшая группа)

Буславский Андрей Валерьевич

суббота

12.00- 14.00

12.05 – 13.40

спортзал, стадион

«Подготовка к олимпиаде по математике»

Михалёнок Пётр Владимирович

суббота

8.40-10.40

9.00-9.45

9.55-10.40

205

«Подготовка к олимпиаде по физике»

Михалёнок Пётр Владимирович

суббота

10.40-12.40

10.50-11.35

11.45-12.30

205

«Литературное краеведение»

Шушкевич Оксана Алексеевна

Вторник

16.00 – 18.00

16.05 – 16.50

17.00 -17.45

206

суббота

10.00-12.00

10.05-10.50

11.00 – 11.45

206

«Пешеходный туризм»

Михалькевич Иван Иванович

Понедельник

 

15.00 -17.00

15.05-15.50

16.00 -16.45

203

«Спадчына»

Маркевич Люция Францевна

суббота

8.50-10.50

9.00-9.45

9.55-10.40

314

свернуть

Графік занятасці спартыўнай залы ДУА «Ільянская сярэдняя школа імя А.А. Грымаця» на І паўгоддзе 2022/2023 навучальнага года

01.09.2022

 

Панядзелак

Клас

Аўторак

Клас

Серада

Клас

Чацвер

Клас

Пятніца

Клас

Субота

Урокі фізічнай культу-

ры і здароўя

1. 9.00-9.45

2. 10.00-10.45

3. 10.55-11.40

4. 11.55-12.40

5.12.55-13.40

6.14.00-14.45

1

2

3,11

4, 9

5

7

1. 9.00-9.45

2. 10.00-10.45

3. 10.55-11.40

4.11.55-12.40

5.12.55-13.40

6.14.00-14.45

7. 15.05-15.50

 

 

 

10

6

 

8

1. 9.00-9.45

2. 10.00-10.45

3. 10.55-11.40

4.11.55-12.40

5.12.55-13.40

6.14.00-14.45

7. 15.05-15.50

 

1. 9.00-9.45

2. 10.00-10.45

3. 10.55-11.40

4. 11.55-12.40

5.12.55-13.40

6.14.00-14.45

4

3

1

2

1. 9.00-9.45

2. 10.00-10.45

3. 10.55-11.40

4.11.55-12.40

5.12.55-13.40

6.14.00-14.45

7. 15.05-15.50

 10

7

8

5

11

9

6

 

СМГ

8.00-8.45

 

 

 

 

 

 

 

 

8.00-8.45

 

 

Работа спартыўных гурткоў

16.05 – 16.50

Баскетбол

 

 

 

16.05 – 16.50

Баскетбол

 

 

 

 

 

10.00– 11.35 Валейбол (мл.)

12.00 – 13.35

Валейбол (ст.)

Занятак «Гадз. зд. і спорту»

1. 9.00-9.45

2. 10.00-10.45

3. 10.55-11.40

4. 11.55-12.40

5.12.55-13.40

6.14.00-14.45

7. 15.05-15.50

 

1. 9.00-9.45

2. 10.00-10.45

3. 10.55-11.40

4.11.55-12.40

5.12.55-13.40

6.14.00-14.45

7. 15.05-15.50

 

 

5

2

 

7

1. 9.00-9.45

2. 10.00-10.45

3. 10.55-11.40

4. 11.55-12.40

5.12.55-13.40

6.14.00-14.45

7. 15.05-15.50

3

1

4, 10

11

6

8

9

1. 9.00-9.45

2. 10.00-10.45

3. 10.55-11.40

4. 11.55-12.40

5.12.55-13.40

6.14.00-14.45

7. 15.05-15.50

 

 

 

 

 

 

1. 9.00-9.45

2. 10.00-10.45

3. 10.55-11.40

4. 11.55-12.40

5.12.55-13.40

6.14.00-14.45

7. 15.05-15.50

 

 

 

 

 

 

Фізкульт-аздараўл і спарт-мас. работа

15.00 – 17.00

Філістовіч С.Р.

 

15.00 – 17.00

Філістовіч С.Р.

 

 

 

15.00 – 17.00

Філістовіч С.Р.

 

15.00 – 17.00

Філістовіч С.Р.

 

09.00 -11.00

Філістовіч С.Р

Дзень здароўя (па графіку)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.00-10.00

 (1-9 класы)

 

свернуть

ГРАФІК работы заняткаў па інтарэсах дзяржаўнай установы адукацыі «Ільянская сярэдняя школа імя А.А.Грымаця» на 2022/2023 навучальны год

01.09.2022

Дні тыдня

Час работы

Назва гуртка

Профіль

Кіраўнік гуртка

Панядзелак

16.10-16.55

Баскетбол

Фізкультурна - спартыўны

Буслаўскі А.В.

Аўторак

12.40-13.15

Культура слова

Сацыяльна-педагагічны

Маскаленка Т.Р.

Серада

14.00-14.45

15.05-15.50

Красамоўства

Грамадска -Гуманітарны

Філістовіч С.Р.

16.10-16.55

Баскетбол

Фізкультурна - спартыўны

Буслаўскі А.В.

16.10-16.55

17.00-17.45

Роўны навучае роўнага

Сацыяльна-педагагічны

Кіпель З.А.

Чацвер

12.40-13.15

Культура слова

Сацыяльна-педагагічны

Маскаленка Т.Р.

12.55 -13.40

14.00-14.45

Сем Я

Сацыяльна-педагагічны

Гаўрылік А.С.

16.10-16.55

17.00-17.45

Зялёныя школы

Эколага - біялагічны

Рудніцкая А.Я.

Пятніца

15.05 –15.50

16.10-16.55

Шахматы

Фізкультурна - спартыўны

Міхалькевіч І.І.

Субота

9.00-9.45

9.50 -10.35

 

Асновы праваслаўнай культуры

Сацыяльна-педагагічны

Кіпель З.А.

свернуть

Расклад званкоў. Чвэрці і канікулы

31.08.2022

РАСКЛАД     ЗВАНКОЎ

на 2022/2023 навучальны год

Папярэдні званок за 2 хвіліны да пачатку ўрока

1 урок  - 9-00 – 9-45

2 урок – 10-00 – 10-45

3 урок – 10-55 – 11-40

4 урок – 11-55 – 12-40

5 урок - 12-55 – 13-40

6 урок – 14-00 – 14-45

7 урок – 15-05 – 15-50

8 урок – 16-10 –16-55

9 урок – 17-05 – 17-50

ЧВЭРЦІ    І   КАНІКУЛЫ

        

         Працягласць 2022/2023 навучальнага года ўстанаўліваецца з  1 верасня 2022 года па 31 жніўня 2023 года.

  Вучэбныя заняткі ў 2022/2023 навучальным годзе для вучняў  І – XI класаў праводзяцца з 1 верасня 2022 года па  31жніўня  2023 года.

         Арганізацыя адукацыйнага працэсу ажыццяўляецца па чвэрцях у наступныя тэрміны:

першая чвэрць – з 1  верасня 2022 г.  па 29  кастрычніка 2022 г.;

другая – з  8 лістапада  2022 г.  па 24 снежня 2022 г.;

трэцяя– з 9 студзеня 2023 г.  па 25 сакавіка 2023 г.;

чацвёртая – з 3 красавіка 2023 г.  па 31 мая 2023 г.

На працягу навучальнага года  ўстанаўліваюцца канікулы:

асеннія – 9дзён з 30 кастрычніка 2022 г. па 7 лістапада 2022 г. уключна;

зімнія – 15 дзён з 25 снежня 2022 г.  па 8 студзеня 2023 г. уключна;

веснавыя – 8 дзён з 26 сакавіка 2023 г.  па 2 красавіка 2023 г. уключна; летнія – 92 дні з 1 чэрвеня 2023 г.  па 31 жніўня 2023 г., для вучняў, якія завяршылі навучанне на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі, – 81 дзень  з 12 чэрвеня 2023 г. па 31 жніўня 2023 г. уключна.

         Для вучняў I – II класаў (ІІІ класаў – для  вучняў з асаблівасцямі псіхафізічнага развіцця с пяцігадовым тэрмінам навучання на I ступені агульнай сярэдняй адукацыі) у ІІІ чвэрці праводзяцца дадатковыя зімнія канікулы з 20 лютага 2023 г. па 26 лютага 2023 г. працягласцю 7 дзён.

 

свернуть

Расклад вучэбных заняткаў

30.08.2022
 

РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ

ДЛЯ ВУЧНЯЎ 1-2 КЛАСАЎ НА І ПАЎГОДДЗЕ  2022/2023 Н.Г.

Дні

Урокі

I клас

II клас

Панядзелак

1

2

3

4

 

Фізічная культура і здароўе

Беларуская мова

Літаратурнае чытанне

 

Літаратурнае чытанне (бел.)

Фізічная культура і здароўе

Беларуская мова

Музыка

Аўторак

1

2

3

4

5

Літаратурнае чытанне

Беларуская мова

Матэматыка

Выяўленчае мастацтва

 

Літаратурнае чытанне (руск.)

Матэматыка

Руская мова

Гадзіна здароўя і спорту

Выяўленчае мастацтва

Серада

1

2

3

4

  

Беларуская мова

Гадзіна здароўя і спорту

Матэматыка

Літаратурнае чытанне

Чалавек і свет

Матэматыка

Руская мова

Літаратурнае чытанне (руск.)

 

Чацвер

1

2

3

4

 

Руск. мова

Матэматыка

Фізічная культура і здароўе

Працоўнае навучанне

Літаратурнае чытанне (бел.)

Беларуская мова

Матэматыка

Фізічная культура і здароўе

 

Пятніца

1

2

3

4

Музыка

Матэматыка

Чалавек і свет

Выяўленчае мастацтва

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Беларуская мова

Матэматыка

Працоўнае навучанне

    

РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ

ДЛЯ ВУЧНЯЎ 3-4 КЛАСАЎ НА І ПАЎГОДДЗЕ  2022/2023 Н.Г.

 

Дні

Урокі

III клас
інтэграванага   навучання і выхавання

IV клас

інтэграванага   навучання і выхавання

    Панядзелак

1

2

3

4

5

Літаратурнае чытанне (бел.)

Беларуская мова

Фізічная культура і здароўе

Матэматыка/Матэматыка

Выяўленчае мастацтва

Літаратурнае чытанне (бел.)

Бел.мов./Эл.граматы і разв.маўл.

Англійская мова/Эл.арыфметыкі

Фізічная культура і здароўе

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

Аўторак

1

2

3

4

5

 

Літарат. чытанне (руск.)

Руская мова/ Сац.-быт. арыенцір.

Матэматыка/ Сац.-быт. арыенцір.

Англійская мова/Літ.чыт.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Літ. чыт. (руск.)

Матэматыка

Руская мова

Чалавек і свет

Працоўнае навучанне

 

Серада

1

2

3

4

5

6

Гадзіна здароўя і спорту

Англійская мова/Бел.мова

Матэматыка

Беларуская мова/Літ.чыт.

Літаратурнае чытанне (бел.)/Чал. і свет

                                               

 

Бел. мова/ Эл.граматы і разв.маўл.

Англійская мова/Эл.арыфметыкі

Гадз. зд. і сп./Сацыяльная адаптацыя

Матэматыка

Літаратурнае чытанне (бел.)

 

Чацвер

1

2

3

4

5

 

 Руская мова/Бел.мова

Фізічная культура і здароўе

Англійская мова/Матэматыка

Літарат.чыт.(руск.)/Літ.чыт.

 Працоўнае навучанне

Фізічная культура і здароўе

Руская мова

Матэматыка

Літаратурнае чытанне (руск.)

 

Пятніца

1

2

3

4

5

Чалавек і свет

Матэматыка/Матэматыка

Беларуская мова/Бел.мова.

Музыка

 

 

 

Англ. мова/Эл.граматы і разв.маўл.

Матэматыка/Прадм.-практ.дзейнасць

Беларуская мова

Музыка

Выяўленчае мастацтва

                                                   

 РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ

ДЛЯ ВУЧНЯЎ 5-8 КЛАСАЎ НА І ПАЎГОДДЗЕ  2022/2023 Н.Г.

 

Дні

Урок

 

V  клас

 

 

VI клас

 

 

VII клас

 

 

VIII клас

 

Панядзелак

1

2

3

4

5

6

Асн. бясп.жыццядз.

Матэматыка

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Фіз. культ.і здар.

 

Гісторыя Беларусі

Замежная мова

Прац.навучанне

Матэматыка

Беларуская мова

Прац.навучанне

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Гісторыя Беларусі

Фізіка

Матэматыка

Фіз. культ. і здар.

Хімія

Фізіка

Беларуская літаратура

Матэматыка

Інфарматыка

Інфарматыка

Аўторак

1

2

3

4

5

6

7

Руская мова

Матэматыка

Гадзіна здар. і спорту

Замежная мова

Сусветная гісторыя

 

 

Мастацтва

Руская мова

Руская літаратура

Матэматыка

Фіз. культ. і здар.

Замежная мова

 

Замежная мова

Прац.навучанне

Матэматыка

Руская літаратура

Руская мова

Гадзіна здар. і спорту

Прац.навучанне

Руская літаратура

Руская мова

Замежная мова

Біялогія

Матэматыка

Гісторыя Беларусі

Фіз. культ. і здар.

Серада

1

2

3

4

5

6

Руская літаратура

Руская мова

Чалавек і свет

Матэматыка

Беларуская мова

Мастацтва

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Матэматыка

Руская мова

Гадзіна здар. і спорту

Геаграфія

Матэматыка

Біялогія

Беларуская мова

Хімія

Інфарматыка

Інфарматыка

Замежная мова

Матэматыка

Геаграфія

Біялогія

Хімія

Гадзіна здар. і спорту

Мастацтва

Чацвер

1

2

3

4

5

6

Замежная мова

Матэматыка

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Сусветная гісторыя

 

Беларуская мова

Сусветная гісторыя

Матэматыка

Біялогія

Беларуская літаратура

 

Біялогія

Замежная мова

Матэматыка

Руская літаратура

Руская мова

Сусветная гісторыя

Фізіка

Матэматыка

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Сусветная гісторыя

Прац.навучанне

Пятніца

1

2

3

4

5

6

7

Прац.навучанне

Матэматыка

Замежная мова

Фіз. культ. і здар.

Руская мова

Руская літаратура

Інфарматыка

Замежная мова

Руская літаратура

Руская мова

Матэматыка

Інфарматыка

Фіз. культ. і здар.

Фізіка

Фіз. культ. і здар.

Геаграфія

Замежная мова

Матэматыка

Мастацтва

 

Беларуская мова

Матэматыка

Фіз. культ. і здар.

Руская мова

Замежная мова

Геаграфія

 

                                                                                                            

 РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ

ДЛЯ ВУЧНЯЎ 9-11 КЛАСАЎ НА І ПАЎГОДДЗЕ  2022/2023 Н.Г.

Дні

Урок

IX клас
 
X клас
Базавы ўзровень/
Павышаны ўзровень
XI клас
Базавы ўзровень/Павышаны ўзровень

Панядзелак

1

2

3

4

5

6

7

Замежная  мова

Сусветная гісторыя 

Фізіка

Фіз.культ. і здар.

Геаграфія

Мастацтва

 

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Чарчэнне

Хімія

Матэматыка

Гісторыя Беларусі

Інфарматыка

Фізіка

Матэматыка

Фіз.культ. і здар.

Геаграфія

Зам. мова /Зам. мова

Дапр.і мед. падрыхтоўка

Аўторак

1

2

3

4

5

6

7

Інфарматыка

Хімія

Матэматыка

Гісторыя Беларусі

Замежная  мова

Інфарматыка

 

Прац.нав (ІДАК)/ -

Прац.нав (ІДАК)/Зам. мова

Прац.нав (ІДАК)/Руск. мова

Фіз.культ. і здар.

Фізіка

Біялогія

Дапр.і мед. падрыхтоўка

Бел.літаратура

Бел.мова/Бел.мова

Біялогія

Матэматыка

Хімія

Сусветная гісторыя 

            / Зам. мова

Серада

1

2

3

4

5

6

7

Біялогія

Матэматыка

Беларуская мова

Прац.нав.

Руская мова

Руская літаратура

Гадзіна здар. і спорту

Матэматыка

Хімія

Гадзіна здароўя і спорту

Руск. мова /Зам. мова

Зам. мова /Руск. мова

Руская літаратура

 

Руская літаратура

Руская мова

Матэматыка

Гадзіна здароўя і спорту

Грамадазнаўства

Зам. мова/Зам.мова

Астраномія

Чацвер

1

2

3

4

5

6

Беларуская мова

Фізіка

Бел.літаратура

Замежная  мова

Матэматыка

Геаграфія

Сусветная гісторыя

Біялогія

Грамадазнаўства

Матэматыка

                   /Зам.мова

Фізіка

Прац.нав. (ІДАК)

Прац.нав. (ІДАК)/Бел.мова

Прац.нав.  (ІДАК)/Зам.мова

Гісторыя Беларусі

Фізіка

Біялогія

Інфарматыка

Пятніца

1

2

3

4

5

6

7

Руская мова

Руск.літаратура

Хімія

Матэматыка

Фізіка

Фіз.культ. і здар.

Грамадазнаўства

Фізічн.культ. і здароўе

Бел.літаратура

Матэматыка

Геаграфія

Зам. мова / Руск. мова

Руск. мова / Зам. мова

 

Руская літаратура

Хімія

Бел.мова/Бел.мова

Матэматыка

Фіз.культ. і здар.

Субота

1-3

4-6

 

 

 

 

Прац.нав. (ІДАК)

 

Прац.нав. (ІДАК)

 

 

свернуть

Расклад заняткаў СМГ

31.08.2022

Р А С К Л А Д

вучэбных заняткаў спецыяльнай медыцынскай групы па прадмеце «Фізічная культура і здароўе»

на  I паўгоддзе 2022/2023  навучальнага года

 

Панядзелак -      8.00 – 8.45

Пятніца -      8.00 – 8.45

 

 

свернуть

Расклад карэкцыйных заняткаў у класах інтэграванага навучання і выхавання

31.08.2022

Расклад

карэкцыйных заняткаў у класах

інтэграванага навучання і выхавання на І паўгоддзе  2022/2023 н.г.

 

Дні

III клас

інтэграванага

навучання і выхавання 

IV клас

інтэграванага

навучання і выхавання 

Панядзелак

 

 

15.05-15.50

Акуліч А.Р.

Фарміраванне гульнёвай дзейнасці

Развіццё  пазнавальнай дзейнасці

 Аўторак

15.05-15.50

Акуліч А.Р.

Развіццё пазнавальнай дзейнасці

Развіццё эмацыянальна-валявой сферы

 

Пятніца

14.00-14.45

Акуліч А.Р.

Развіццё пазнавальнай дзейнасці

Развіццё эмацыянальна-валявой сферы 15.05-15.50

 

 

свернуть

Расписание факультативных занятий