Расписание занятий

Расклад вучэбных заняткаў

03.01.2020
 

РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ

ДЛЯ ВУЧНЯЎ 1-2 КЛАСАЎ НА ІI ПАЎГОДДЗЕ  2019/2020 Н.Г.

Дні

Урокі

1 клас

інтэграванага  навучання і выхавання

2 клас

Панядзелак

1

2

3

4

5

Літаратурнае чыт./Элем.грам. і разв. маўл.

Матэматыка

Музыка

Працоўнае навучанне

 

Працоўнае навучанне

Беларуская мова

Літаратурнае чытанне (бел.)

Чалавек і свет

Аўторак

1

2

3

4

5

Бел.мова/ Элем.грам. і разв. маўл.

Фізічная культура і здароўе

Матэматыка/Элементы арыфм.

Чалавек і свет

 

 

Фізічная культура і здароўе

Матэматыка

Руская мова

Літаратурнае чытанне (руск.)

 

Серда

1

2

3

4

5

Літарат. чыт./ Прадметна-практ.дзейнасць

Матэматыка/ Сан.-гігіен. ум. і самаабслуг.

Беларуская мова/ Элем.грам. і разв. маўл.

Выяўленчае мастацтва

 

 

 

Літаратурнае чытанне (бел.)

Беларуская мова

Матэматыка

Музыка

 

Чацвер

1

2

3

4

5

Выяўленчае мастацтва

Матэматыка/Элем.арыфметыкі

Руская мова

Гадзіна здароўя і спорту

 

 

 

Літаратурнае чытанне (руск.)

Гадзіна здароўя і спорту

Матэматыка

Руская мова

 

 

Пятніца

1

2

3

4

5

Літаратурнае чытанне

Фізічная культура і здароўе

Беларуская мова

 

                                       

 

Выяўленчае мастацтва

Матэматыка

Руская мова

Фізічная культура і здароўе

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

 

    

РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ

ДЛЯ ВУЧНЯЎ 3-4 КЛАСАЎ НА ІI ПАЎГОДДЗЕ  2019/2020 Н.Г.

 

Дні

Урокі

3 клас інтэграванага

навучання і выхавання

4 клас

 

Панядзелак

1

2

3

4

5

6

 

Беларуская мова

Фізічная культура і здароўе

Матэматыка

Літаратурнае чытанне (бел.)

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

 

Літаратурнае чытанне (руск.)

Руская мова

Замежная мова

Гадзіна здароўя і спорту

Выяўленчае мастацтва

Аўторак

1

2

3

4

5

6

Літарат. чытанне (руск.)

Руская мова

Замежная мова/Чалавек і свет

Матэматыка

Выяўленчае мастацтва

 

Літаратурнае чытанне (бел.)

Беларуская мова

Матэматыка

Замежная мова

Фізічная культура і здароўе

 

 

Серада

1

2

3

4

5

 

Літаратурнае чытанне (бел)

Замежная мова

Беларуская мова

Фізічная культура і здароўе

Чалавек і свет

 

Чалавек і свет

Матэматыка

Літаратурнае чытанне (руск.)

Руская мова

Працоўнае навучанне

 

 

Чацвер

1

2

3

4

5

6

Гадзіна здароўя і спорту

Матэматыка

Літаратурнае чытанне (руск.)

Руская мова/Беларуская мова

Музыка

Руская мова

Фізічная культура і здароўе

Матэматыка

Замежная мова

 

Пятніца

1

2

3

4

5

Руская мова

Матэматыка

Замежная мова/Развіццё маўлення

Працоўнае навучанне

 

Літаратурнае чытанне (бел.)

Беларуская мова

Матэматыка

Музыка

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

                                                   

 РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ

ДЛЯ ВУЧНЯЎ 5-8 КЛАСАЎ НА ІI ПАЎГОДДЗЕ  2019/2020 Н.Г.

Дні

Урок

5  клас

 

 

6 клас

 

7 клас

інтэграванага навучання і выхавання

8 клас

Панядзелак

1

2

3

4

5

6

Руская літаратура

Руская мова

Матэматыка

Гадз. здар. і спорту

Замежная мова

 

Фізічн культ. і зд.

Матэматыка

Прац.навучанне

Прац.навучанне

Руская мова

Руская літаратура

Прац.навучанне

Прац.навучанне

Руская мова

Руск. літ./Прац.нав.

Матэматыка

Гадз. здар. і спорту

Матэматыка

Біялогія

Гісторыя

Замежная мова

Гадз. здар. і спорту

Геаграфія

Аўторак

1

2

3

4

5

6

7

Сусветная гісторыя

Руская мова

Бел.мова

Чалавек і свет

 Матэматыка

Руская літаратура

 

Інфарматыка

Беларуская мова

Гісторыя

Матэматыка

Замежная мова

Біялогія

Інфарматыка

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Матэматыка

Хімія/Сац.-быт. ар.

Біялогія

Зам. мова/ Сац.-быт. ар.

Хімія

Матэматыка

Біялогія

Руская  мова

Руская літаратура

Мастацтва

 

Серада

1

2

3

4

5

6

7

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Матэматыка

Замежная мова

Фіз. культ. і зд.

Мастацтва

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Матэматыка

Фізічн культ. і зд.

Руская мова

Руская літаратура

Інфарматыка

Матэматыка

Фіз. к. і зд./Прац.нав.

Гісторыя/Прац.нав.

Мастацтва

Замежная мова

Інфарматыка

Замежная мова

Фізіка

Беларуская літ.

Беларуская мова

Матэматыка

Фізічн культ. і зд.

Гісторыя

Чацвер

1

2

3

4

5

6

7

Прац.навучанне

Матэматыка

Руская мова

Асн. бясп.жыццядз.

Сусветная гісторыя

 

Руская мова

Гісторыя

Гадз. здар. і спорту

Матэматыка

Замежная мова

 

Беларуская літаратура

Беларуская мова

Матэматыка/Прац.нав.

Руская мова

Фізіка/Геаграфія

Біялогія

Руская літаратура

Руская мова

Матэматыка

Прац.нав.

Фізіка

Інфарматыка

Інфарматыка

Пятніца

1

2

3

4

5

6

7

Замежная мова

Матэматыка

Беларуская мова

Беларуская літаратура

Фізічн культ. і зд.

Геаграфія

Замежная мова

Матэматыка

Беларуская мова

Беларуская літаратура

Мастацтва

Фізіка

Матэматыка

Гісторыя

Фіз. культ.і зд./Бел.мов.

Замежная мова/Бел.літ.

Геаграфія

Беларуская мова

Хімія

Матэматыка

Замежная мова

Геаграфія

Фізічн культ. і зд.

 

                                                                                                             

 РАСКЛАД  ВУЧЭБНЫХ ЗАНЯТКАЎ

ДЛЯ ВУЧНЯЎ 9-11 КЛАСАЎ НА ІI ПАЎГОДДЗЕ  2019/2020 Н.Г.

Дні

Урок

9 клас

інтэграванага навучання і выхавання

10 клас

11 клас

Базавы ўзровень/Павышаны ўзровень

Панядзелак

1

2

3

4

5

6

7

Геаграфія

Руск.мова/Бел.мова

Хімія/Прац.нав.

Матэм./Прац.нав.

Гісторыя Беларусі

Зам.мова/Літ.чыт.

Фізічн.культ. і зд.

Руск.літ.

Замежная мова

Гадз. здар. і спорту

Матэматыка

Геаграфія

Прац.нав (Ільянскі дзярж. агр. каледж)

Замежная мова

Гадз. здар. і спорту

Прац.нав./ Фізіка

Біялогія

Матэматыка

Дапр.і мед. падр.

Прац.нав./ Бел.мова

Аўторак

1

2

3

4

5

6

7

Біялогія

Зам.мова/Сац.-быт.

Бел.літ.

Бел.мова

Матэм.

Грамадазнаўства

Замежная мова

Біялогія

Матэматыка

Гісторыя Беларусі

Хімія

Дапр.і мед. падр.

Прац.нав.(Ільянскі дзярж. агр.каледж)

Беларуская літаратура

Бел.мова/ Фізіка

Хімія

Матэматыка

Гісторыя Беларусі

Астраномія

Серада

1

2

3

4

5

6

7

Руск.літ.

Руск.мова

Фізіка/Прац.нав.

Матэм.

Зам.мова

Інфарматыка

Фізіка

Фізічн.культ. і зд.

Беларуская мова

Беларуская літаратура

Сусветная гісторыя

Прац.нав.(Ільянскі дзярж. агр.каледж)

Фізічн.культ. і зд.

Матэматыка

Зам.мова

Хімія

Фізіка/ Фізіка

Грамадазнаўства

Прац.нав./ Бел.мова

Чацвер

1

2

3

4

5

6

Сусв.гісторыя/Прац.нав.

Матэм.

Прац.нав. /Прац.нав.

Біялогія/Матэматыка

Гадз. здар. і спорту

Грамадазн./ Прац.нав.

Геаграфія

Руская мова

Зам.мова

Матэматыка

Грамадазнаўства

Руская літаратура

Інфарматыка

Зам.мова

Біялогія

Руская мова

Руская літаратура

Пятніца

1

2

3

4

5

6

7

Бел.літ.

Фізічн.культ. і зд.

Бел.мова

Хімія

Матэм./Матэматыка

Фізіка

Фізічн.культ. і зд.

Фізіка

Біялогія

Матэматыка

Хімія

Інфарматыка

Інфарматыка

Матэматыка

Геаграфія

Фізічн.культ. і зд.

Фізіка/ Фізіка

Беларуская літаратура

Сусветная гісторыя

Прац.нав./ Бел.мова

Субота

1

2

3

 

Прац.нав(Ільянскі дзярж.агр. каледж.)

Прац.нав (Ільянскі дзярж. агр. каледж.)

Прац.нав( Ільянскі дзярж. агр. каледж.)

Прац.нав

Прац.нав

 

 

свернуть

Расписание работы кружков Вилейского районного центра дополнительного образования детей и молодежи

Расписание работы кружков

Вилейского районного центра дополнительного образования детей и молодежи

(ІІ полугодие 2019/2020 учебного года)

Название кружка

Ф.И.О. педагога дополнительного образования

День проведения занятий

Время работы педагога

Время проведения занятий

Номер кабинета

«Подготовка к олимпиаде по русскому языку»

Шачикова Елена Вячеславовна

суббота

9.50-11.50

10.00-10.45

10.55-11.40

315

«Основы исследовательской деятельности по русскому языку и литературе»

Шачикова Елена Вячеславовна

понедельник

16.00-17.00

16.10-16.55

315

среда

16.00-17.00

16.10-16.55

315

«Подготовка к олимпиаде по математике»

Михалёнок Пётр Владимирович

суббота

8.40-10.40

9.00-9.45

9.55-10.40

205

«Подготовка к олимпиаде по астрономии»

Михалёнок Пётр Владимирович

суббота

10.40-12.40

10.50-11.35

11.45-12.30

310

«Волейбол»

(девочки)

Дурович Татьяна Петровна

суббота

13.25-15.25

13.35-15.15

спортзал, стадион

«Волейбол»

(юноши)

Дурович Татьяна Петровна

суббота

15.25-17.25

15.25-17.05

спортзал, стадион

«Основы исследовательской деятельности по химии»

Кипель Зоя Анатольевна

вторник

 

16.05-18.05

16.10-16.55

17.05-17.50

305

«Подготовка к олимпиаде по химии»

Кипель Зоя Анатольевна

суббота

11.40-13.40

11.45-12.30

12.40-13.25

305

«Основы   исследовательской деятельности по белорусскому языку и литературе»

Шушкевич Оксана Алексеевна

понедельник

 

16.00-17.00

16.10-16.55

206

четверг

16.00-17.00

16.10-16.55

206

«Пешеходный туризм»

Михалькевич Иван Иванович

суббота

 

9.50-11.50

10.00-10.45

10.55-11.40

314

                                    

свернуть

Графік работы заняткаў па інтарэсах

02.09.2019

ГРАФІК

работы заняткаў па інтарэсах дзяржаўнай установы адукацыі

«Ільянская сярэдняя школа імя А.А.Грымаця» на 2019/2020 навучальны год

 

Дні тыдня

Час работы

Назва гуртка

Профіль

Кіраўнік гуртка

панядзелак

16.10-16.55

17.05-17.50

Роўны павучае роўнага

Сацыяльна-педагагічны

Кіпель З.А.

аўторак

14.00-14.45

15.05-15.50

Музычныя і тэатральныя гульні

Сацыяльна-педагагічны

Маскаленка Т.Р.

аўторак

16.10-16.55

 

Юныя інспектары дарожнага руху

Сацыяльна-педагагічны

Акуліч А.Р.

16.10-16.55

 

Шахматы

Сацыяльна-педагагічны

Міхалькевіч І.І.

16.10-16.55

Пейзажны свет беларускай паэзіі

Гуманітарны

Владыка Т.Ю.

серада

16.10-16.55

 

Шахматы

Сацыяльна-педагагічны

Міхалькевіч І.І.

серада

16.10-16.55

 

Пейзажны свет беларускай паэзіі

Гуманітарны

Владыка Т.Ю.

чацвер

16.10-16.55

 

Юныя інспектары дарожнага руху

Сацыяльна-педагагічны

Акуліч А.Р.

пятніца

15.05-15.50

16.10-16.55

Зялёныя школы

Сацыяльна-педагагічны

Кіпель З.А.

субота

9.00-9.45

9.55-10.40

 

Асновы праваслаўнай культуры

Сацыяльна-педагагічны

Кіпель З.А.

9.55-10.40

10.50-11.35

У свеце колеру

Мастацкі

Максімовіч Т.П.

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                    Т.Ю.Владыка      

свернуть

Расклад заняткаў СМГ

02.09.2019

Р А С К Л А Д

вучэбных заняткаў з вучнямі  спецыяльнай медыцынскай групы

на   2019/2020  навучальны год

 

Серада  -      8-00 – 8-45

Пятніца -      8-00– 8-45

 

Настаўнік -  Дуровіч Т.П.

свернуть

Расклад карэкцыйных заняткаў у класах інтэграванага навучання і выхавання

10.01.2020

Расклад

карэкцыйных заняткаў у класах

інтэграванага навучання і выхавання на ІІ паўгоддзе  2019/2020 н.г.

 

Дні

1 клас

інтэграванага

навучання і выхавання 

3 клас

інтэграванага

навучання і выхавання 

7 клас

інтэграванага

навучання і выхавання 

9 клас

інтэграванага

навучання і выхавання 

Серада

 

 

 15.05-15.50

Шабуня Н.І.

Развіццё пазнавальнай дзейнасці

Развіццё эмацыянальна-валявой сферы

 

 Чацвер

10.55-11.40

Акуліч А.Р.

Фарміраванне гульнёвай дзейнасці

 

Развіццё  пазнавальнай дзейнасці

 

15.05-15.50

 Шабуня Н.І.

Карэкцыя парушэння вуснага маўлення

Карэкцыя парушэнняў пісьмовага маўлення

 

8.00-8.4  5

Акуліч А.Р.

Развіццё пазнавальнай дзейнасці

Развіццё эмацыянальна-валявой сферы

свернуть

Графік правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў

10.01.2020

ГРАФІК

правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў у 1-4 класах на II паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

Настаўнік

Дзень тыдня

Клас

№ урока

Філістовіч С.Р.

Пятніца

1

5

Маскаленка Т.Р.

Серада

2

6

Тумашэвіч Л.Р.

Пятніца

3

6

Максімовіч Т.П.

Серада

4

8

 

 

Графік правядзення стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў у 5-11 класах на І паўгоддзе 2019/2020 н.г.

Настаўнік

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Владыка Т.Ю.

14.12 (2 урок)

 

 

 

10.10   28.11

17.10    12.12

21.11  (0 урок)

12.09  

19.09   (0 урок)

 

05.09   14.11

03.10   05.12

(0 урок)

Шачыкава А.В.

 

14.09   16.11

19.10   23.11

(1 урок)

 

 

07.09    30.11

21.09     14.12

12.10     21.12

(1 урок)

05.11

26.12  (1 урок)

 

Ерашонак М.М.

14.09   (1,2 урок)

06.09  30.10

15.11 

13.12  20.12   

 (0 урок)

 

04.09.    27.11

 02.10     11.12

18.12 (1 урок)

25.10 (0 урок)

 

 

 

Сэсарава А.І.

 

03.10

31.10 (0 урок)

 

 

 

19.09     28.11

17.10     19.12

(0 урок)

12.09  24.10

10.10   12.12

(0 урок)

Міхалькевіч І.І.

11.10.  18.10   29.11    22.11.   

 (6 урок)

 

17.09   19.11

24.09  03.12

12.11   10.12

(1 урок)

25.09

27.11

(1 урок)

 

 

 

 

Юшко С.М.

09.09

09.12  (6 урок)

 

 

14.09 (2 урок)

26.10 (2,3 урок)

07.12 (2,3 урок)

 

 

14.09 (3 урок)

04.11 (2,3 урок)

14.12 (2 урок)

Міхалёнак А.М.

 

 

 

03.12  24.12

17.12   (0 урок)

 

08.10    05.11  10.12

15.10    12.11

(0 урок)

 

Акуліч А.Р.

 

 

07.09  (2 урок)

16.11 (3 урок)

21.12 (2 урок)

 

07.09   16.11

12.10   21.12

(1 урок)

06.09   20.12

15.11  (7 урок)

 

05.09    14.11

03.10   19.12

(0 урок)

Кіпель З.А.

 

 

02.10    20.11

09.10    18.12

(1 урок)

12.09      10.10

19.09      14.11

03.10       21.11

(7 урок)  (1 урок)

 

26.10 (3 урок)

 

Дземідкевіч А.С.

26.10 (3 урок)

05.11  (2 урок)

28.09 (5 урок)

26.10 (2 урок)

21.12 (2,3 урок)

28.09   (2 урок)

26.10   (4 урок)

28.09 (3 урок)

05.11 (1 урок)

28.09(4 урок)

 

 

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                                                                                                                                                                    М.М.Ерашонак

свернуть

Расписание факультативных занятий