Педагогический коллектив

Адреса электронной почты учителей

№ п-п

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Адрас электронной пошты

1.                 

Юшко Ігар Аляксандравіч

grymot@mail.ru 

2.                 

Міхалёнак Алена Мікалаеўна

mihalenok.en@tut.by 

3.                 

Ерашонак Марына Мікалаеўна

eroshonok00@mail.ru 

4.                 

Владыка Таццяна Юр’еўна

Tat.vlad.10@mail.ru 

5.                 

Шабуня Наталля Іванаўна

shabunianatalia@tut.by 

6.                 

Акуліч Алена Рыгораўна

akulich.20@list.ru 

7.                 

Шачыкава Алена Вячаславаўна

shachikova2019@bk.ru 

8.                 

Сэсарава Алеся Ігараўна

alesases90@gmail.com 

9.                 

Міхалькевіч Іван Іванавіч

Ivanmikhalkevich@gmail.com 

10.            

Рудницкая Елена Евгеньевна

Hyc9@mail.ru 

11.            

Юшко Святлана Мікалаеўна

svetlannaasvetlana@gmail.com 

12.            

Міхалёнак Пётр Уладзіміравіч

mihalenokpv@mail.ru 

13.            

Кіпель Зоя Анатольеўна

za_kipel@tut.by 

14.            

Тумашэвіч Лілія Рышардаўна

tumaseviclilia@gmail.com 

15.            

Маскаленка Таццяна Рыгораўна

moskalenkotanya1970@gmail.com 

16.            

Максімовіч Таццяна Пятроўна

alina.makci@yandex.by 

17.            

Філістовіч Святлана Рышардаўна

filistovitch.sveta@yandex.by 

18.            

Судніковіч Жанна Станіславаўна

misha_ss@mail.ru 

19.            

Гаўрылік Аксана Станіславаўна

gavrilick.oksana@gmail.com 

20.            

Шушкевіч Аксана Аляксееўна

O11041966@yandex.by 

  21.

Буслаўскі Андрэй Валер’евіч

andrejbuslawskij2008@gmail.com 

  22.

Радаванавіч Тамара Генадзьеўна

eazy76@mail.ru 

 

свернуть

Состав педагогического коллектива

Усяго ў калектыве  –  23 педагагічныя работнікі

23 (100%) – з вышэйшай адукацыяй.

Катэгорыі:

з вышэйшай – 8 (36%);

з першай – 11 (50%);

з другой – 0(0%);

без катэгорыі – 3 (14%).

 

Жанчын – 18 (78%)

Мужчын –  5 (22%)

Адміністрацыя школы:

Дырэктар                                                 Юшко Ігар Аляксандравіч

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце      Ерашонак Марына Мікалаеўна

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце      Міхалёнак Алена Мікалаеўна

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце   Владыка Таццяна Юр'еўна

Загадчык гаспадаркі  Несцяровіч Святлана Рыгораўна

Спецыялісты школы:

Педагог сацыяльны            Кіпель Зоя Анатольеўна     

Метадычныя фарміраванні  і іх кіраўнікі:

  1. МА настаўнікаў пачатковых класаў, настаўнікаў-дэфектолагаў і выхавальнікаў ГПД - кіраўнік Т.П.Максімовіч, настаўнік пачатковых класаў першай катэгорыі.
  2. МА настаўнікаў гуманітарнага цыкла - кіраўнік А.В.Шачыкава, настаўнік рускай мовы і літаратуры вышэйшай катэгорыі.
  3. МА настаўнікаў прыродазнаўча-матэматычнага цыкла - кіраўнік П.У.Міхалёнак, настаўнік фізікі вышэйшай катэгорыі.
  4. МА класных кіраўнікоў - кіраўнік А.Р.Акуліч, класны кіраўнік Х класа.

 

свернуть