Педагогический коллектив

Адреса электронной почты учителей

№ п-п

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Адрас электронной пошты

1.                 

Юшко Ігар Аляксандравіч

grymot@mail.ru 

2.                 

Міхалёнак Алена Мікалаеўна

mihalenok.en@tut.by 

3.                 

Ерашонак Марына Мікалаеўна

eroshonok00@mail.ru 

4.                 

Владыка Таццяна Юр’еўна

Tat.vlad.10@mail.ru 

5.                 

Шабуня Наталля Іванаўна

shabunianatalia@tut.by 

6.                 

Акуліч Алена Рыгораўна

akulich.20@list.ru 

7.                 

Шачыкава Алена Вячаславаўна

shachikova2019@bk.ru 

8.                 

Сэсарава Алеся Ігараўна

alesases90@gmail.com 

9.                 

Міхалькевіч Іван Іванавіч

Ivanmikhalkevich@gmail.com 

10.            

Дземідкевіч Анастасія Сцяпанаўна

nastya.demidkevich@mail.ru 

11.            

Юшко Святлана Мікалаеўна

svetlannaasvetlana@gmail.com 

12.            

Міхалёнак Пётр Уладзіміравіч

mihalenokpv@mail.ru 

13.            

Кіпель Зоя Анатольеўна

za_kipel@tut.by 

14.            

Тумашэвіч Лілія Рышардаўна

tumaseviclilia@gmail.com 

15.            

Маскаленка Таццяна Рыгораўна

moskalenkotanya1970@gmail.com 

16.            

Максімовіч Таццяна Пятроўна

alina.makci@yandex.by 

17.            

Філістовіч Святлана Рышардаўна

filistovitch.sveta@yandex.by 

18.            

Судніковіч Жанна Станіславаўна

misha_ss@mail.ru 

19.            

Гаўрылік Аксана Станіславаўна

gavrilick.oksana@gmail.com 

20.            

Шушкевіч Аксана Аляксееўна

O11041966@yandex.by 

  21.

Дуровіч Таццяна Пятроўна

tanja.durovitch@yandex.by 

  22.

Радаванавіч Тамара Генадзьеўна

eazy76@mail.ru 

 

свернуть

Состав педагогического коллектива

Метадычная тэма:

Развіццё прадметна-метадычных кампетэнцый педагогаў ва ўмовах абнаўлення зместу адукацыі

Усяго ў калектыве  –  24 настаўнікі

23 (96%) – з вышэйшай адукацыяй;

1 (4%) – з с/спецыяльнай адукацыяй;

з сярэдняй адукацыяй – няма.

Катэгорыі:

з вышэйшай – 8 (34%);

з першай – 14 (58%);

з другой – 1(4%);

без катэгорыі – 1 (4%).

Пенсіянеры  – 2 (7%)

Жанчын – 21 (88%)

Мужчын –  3 (12%)

Адміністрацыя школы:

Дырэктар                                                 Юшко Ігар Аляксандравіч

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце      Ерашонак Марына Мікалаеўна

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце      Міхаленак Алена Мікалаеўна

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце   Владыка Таццяна Юр'еўна

Загадчык гаспадаркі  Несцяровіч Святлана Рыгораўна

Спецыялісты школы:

Педагог сацыяльны            Кіпель Зоя Анатольеўна

Педагог-арганізатар         Юшко Святлана Мікалаеўна

Метадычныя фарміраванні  і іх кіраўнікі:

  1. МА настаўнікаў пачатковых класаў, настаўнікаў-дэфектолагаў і выхавальнікаў ГПД - кіраўнік А.С.Гаўрылік, выхавальнік ГПД першай катэгорыі.
  2. МА настаўнікаў гуманітарнага цыкла - кіраўнік А.В.Шачыкава, настаўнік рускай мовы і літаратуры вышэйшай катэгорыі.
  3. МА настаўнікаў прыродазнаўча-матэматычнага цыкла - кіраўнік П.У.Міхалёнак, настаўнік фізікі вышэйшай катэгорыі.
  4. МА класных кіраўнікоў - кіраўнік А.І.Сэсарава, класны кіраўнік 5 класа.

 

свернуть