Воспитательная работа

План мероприятий на зимние каникулы

20.12.2019
План мерапрыемстваў на зімовыя канікулы 2019/2020 навучальнага года па ДУА “Ільянская сярэдняя школа імя А.А.Грымаця
развернуть

Дата

Мерапрыемства

Клас

Адказны

26.12-11.01

Работа гурткоў па графіку.

 

Кіраўнікі гурткоў

26.12-11.01

Дзейнасць профільнай групы для  навучэнцаў, высока матываваных да вывучэння асобных вучэбных прадметаў, даследчай дзейнасці

8-11

Міхалёнак А.М.

26.12-30.12

03.01-04.01

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем дзяцей

1-4 кл.

Акуліч А.Р.

26.12-11.01

Экскурсіі ў школьны народны краязнаўчы музей “Ільянскія далягляды”

1-11 кл.

Маркевіч Л.Ф.

26.12-11.01

Экскурсіі ў школьны народны літаратурны музей “Вілейшчына літаратурная”

1-11 кл.

Шушкевіч А.А.

26.12-11.01

Працоўны дэсант “Экалогія школы”.

1-11 кл.

Класныя кіраўнікі

26.12-11.01

Віншаванне  ветэранаў ВАВ, настаўнікаў-пенсіянераў з Новым годам і Калядамі

5-11 кл.

Кл. кіраўнікі 5-11 класаў

28.12, 04.01, 11.01

Работа школьнага прэс-цэнтра

Рэдкалегія

Юшко С.М.

26.12

9.00-12.00

Генеральная рэпетыцыя навагодняга прадстаўлення

5-11 кл.

Владыка Т.Ю.

Юшко С.М.

Міхаленак В.А.

26.12

9.55-10.40

Віктарына “Па старонках казак”

3 кл.

Тумашэвіч Л.Р.

26.12

9.00-10.00

Турнір па піянерболу

2-4 кл.

Дуровіч Т.П.

26.12

9.55-10.40

Дзелавая гульня  “Я і мая будучая прафесія”

10 кл.

Шачыкава А.В.

26.12

13.00-14.00

Падрыхтоўка плакатаў, газет, віншаванняў да Новага года

5-11 класы

Юшко С.М.

27.12

9.00-9.45

Пазнавальная гульня “Ведай, умей, дзейнічай”

7 кл.

Акуліч А.Р.

27.12.

9.55-10.40

Творчая майстэрня “Фабрыка Дзеда Мароза”

1-4

Анасовіч Г.А.

 

27.12.

13.00-19.00

Навагодняе прадстаўленне “

квэст “На шляху да Навагодняй елкі”

Навагодняя дыскатэка (1-4)

Навагодняя дыскатэка (5-7)

Навагодняя дыскатэка (8-11)

1-11

Кл. кіраўнікі 1-11 класаў

Юшко С.М.

Міхаленак В.А.

Владыка Т.Ю.

28.12

9.00-9.45

Міні-футбол

5-7 кл.

Дуровіч Т.П.

28.12

10.50-11.40

Піянерская акцыя “З Новым годам, акцябраты”

члены БРПА

Юшко С.М.

28.12

9.55-10.40

Збор фальклорна-этнаграфічнага  матэрыялу

8-9 кл.

Маркевіч Л.Ф.

30.12

9.00-9.45

Інтэлектуальны турнір “Падарожжа эрудытаў”

9 кл.

Дземідкевіч А.С.

30.12

9.55-10.40

КТС “Навагодняе свята”

8 кл.

Юшко С.М.

30.12

10.50-11.40

Акцыя “Асцярожна лёд”

6 кл.

Шушкевіч А.А.

31.12

9.55-10.40

Завочнае падарожжа “Вандроўка па Мінску”

5 кл.

Сэсарава А.І.

31.12

9.55-10.40

Інтэлектуальны марафон “Мая Радзіма – Беларусь”

2 кл.

Маскаленка Т.Р.

31.12

9.00-10.00

Музейныя чытанні, прысвечаныя 70-годдзю з дня нараджэння Алеся Разанава

9-11

Шушкевіч А.А.

03.01

10.00-11.30

Навагодні турнір па баскетболу

5-7 кл.

 Дуровіч Т.П.

03.01

11.00-12.30

Падрыхтоўка да вечара сустрэчы з выпускнікамі

11 кл.

Владыка Т.Ю.

03.01

9.00-10.00

Навагодні турнір па міні-баскетболу

3-4 кл.

Дуровіч Т.П.

03.01

Дабрачынная акцыя «Нашы дзеці»

 

Кіпель З.А.

03.01

10.00-12.00

КВЗ “Кола бяспекі”

10 кл.

Шачыкава А.В.

04.01

9.55-10.40

КВН “Падарожжа ў краіну казак”

1  кл.

Філістовіч С.Р.

04.01

9.00-9.45

Музычная карусель “Станавіся ў карагод”

1-2  кл.

Анасовіч Г.А

04.01

9.55-10.40

Гутарка на маральную тэму: “Падай руку дапамогі”

9-11

Кіпель З.А

04.01

9.00-11.00

Падрыхтоўка матэрыялаў да школьных выданняў

4-11 кл.

Шушкевіч А.А.

06.01

10.50-11.35

Конкурс малюнкаў “Мы малюем зіму”

1-4 кл.

Судніковіч Ж.С.

06.01

9.55.10.40

Тэматычная гадзіна “Настольныя гульні і забавы”

5-8 кл.

Дуровіч Т.П.

06.01

9.00-9.45

Гутарка “Компас у свеце прафесій”

11 кл.

Владыка Т.Ю.

08.01

10.50-11.35

Турнір па валейболу

8-11 кл.

Дуровіч Т.П.

08.01

9.55-10.40

Гутарка "Асновы хрысціянскай культуры і праваслаўнай этыкі»

1-9

Кіпель З.А.

08.01

9.00-9.45

Брэйн-рынг “Падарожжа ў свет прыроды”

2 кл.

Маскаленка Т.Р.

08.01

9.55-10.40

Гульня-віктарына “Знаўцы народнага календара”

9 кл.

Дземідкевіч А.С.

08.01

9.55-10.40

Літаратурна-музычны занятак “Прайшлі Каляды, усе людзі рады”

5 кл.

Сэсарава А.І.

09.01

9.00-9.45

Турнір па шашках

1-4 кл.

Міхалькевіч І.І.

09.01

9.00-9.45

Літаратурная гасцёўня “Слова жывое, роднае, гаваркое”

6-7 кл.

Шушкевіч А.А.

09.01

10.50-11.35

Турнір па піянерболу

5-6 кл.

Дуровіч Т.П.

09.01

9.55-10.40

Гульня “Поле цудаў”

3-4 кл.

Тумашэвіч Л.Р.

09.01

Рэйд “Вольны час”

Дзеці СНС

Кіпель З.А.

10.01

9.00-10.00

Снежны снайпер

3-4 кл.

Дуровіч Т.П.

10.01

11.00-12.30

Падрыхтоўка да вечара сустрэчы з выпускнікамі

11 кл.

Владыка Т.Ю.

10.01

9.00-9.45

Прафілактычная гутарка аб шкодзе алкаголю, курэння, наркотыкаў

Дзеці  ВК, СНС

Кіпель З.А.

10.01

9.55-10.40

Гульня “Поле цудаў” па Правілах дарожнага руху     

7

Акуліч А.Р.

10.01

9.55-10.40

Конкурс малюнкаў “Любімае свята – Калядкі”

3 кл.

Філістовіч С.Р.

11.01

9.00-10.30

Турнір па валейболу

7-11 кл.

Дуровіч Т.П.

11.01

9.55-10.40

Моўная віктарына

5-6 кл.

Шушкевіч А.А.

11.01

9.00-9.45

Экскурсія  «Творчасць Клаўдзіі Дубовік»

1-4 кл.

Шушкевіч А.А.

11.01

9.55-10.40

Інтэрактыўная гутарка “Як добра, што ёсць сям’я”

5 -7 кл.

Юшко С.М.

11.01

9.00-9.45

Турнір па шахматах

5-9 кл.

Міхалькевіч І.І.

11.01

9.00-9.45

Гутарка “Адміністрацыйная і крымінальная адказнасць непаўналетніх”

Навучэнцы СНС

Кіпель З.А.

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце:                  Т.Ю.Владыка 

                 

свернуть